Drużyna na medal

niedziela, 15 Styczeń 2017 12:57
Drużyna na medal

Akcje ratownicze 2017 roku rozpoczęliśmy w sylwestrową noc.

Cyklicze szkolenia ratownicze ruszyły 12 stycznia.

Dziś (14 stycznia) uczestniczyliśmy w zawodach sportowych, a konkretnie w I Turnieju Siatkarskim OSP gminy Kęty. Mamy nadzieję, że wysokie II miejsce dobrze rokuje przed kolejnymi zawodami.

Gratulujemy „drużynie na medal” zaangażowania, dobrej zabawy i wysokiego wyniku sportowego.

Lista zawodów sportowych, w których będziemy brać udział ciągle otwarta, a na niej m.in.: Firefighter Combat Challenge, Wieżowiec, Rondo, IX Barbórkowy Turniej Strażaków i Ratowników „Kopalnia Wieliczka 2017”.

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Śniat-Med 3 Grupa Poszukiwawczo Ratownicza Kraków Balice TELESKOPY, LORNETKI, MIKROSKOPY, NOKTOWIZORY Beskid Media