MDP – kierunek Mrzeżyno #wspólnapasja

sobota, 30 Czerwiec 2018 23:45
MDP – kierunek Mrzeżyno #wspólnapasja

Dziś (30 czerwca) 35-ciu członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, działającej w strukturach naszego stowarzyszenia, obrało kierunek… wakacje.

Do 14 lipca w ramach projektu “wspólna pasja…” realizowanego we współpracy z  Związkiem Harcerstwa Polskiego Hufiec Kęty, młodzież będzie wypoczywać i realizując program obozu pt.: “Mundurowy Świat”. Majdan i namioty rozłożone zostaną w miejscowości Mrzeżyno nad Bałytykiem.

Życzymy im niezapomnianych wakacji, ciepłych słonecznych dni i owocnej wymiany doświadczeń z harcerzami!

Czuwaj! Czołem! – młodzi druhowie!