Przekazanie władzy MDP

niedziela, 04 Grudzień 2016 21:17
Przekazanie władzy MDP

W dniu 3.12.2016r. odbyło się uroczyste przekazanie dowództwa Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.

Dh Katarzyna Kucharek meldowała Dh Prezesowi i Dh Naczelnikowi zdanie obowiązków dowódcy MDP. Została nagrodzona za swoją służbę osobistą apteczką, którą kiedyś wykorzysta w niesieniu pomocy w swoim „ratownictwie z pasją…”. Już w przyszłym roku czeka ją Kurs Podstawowy Strażaka OSP, a Jednostka Operacyjno Techniczna naszej jednostki zaprasza w swoje szeregi.

Natomiast dh Katarzyna Bieniek meldowała przejęcie obowiązków dowódcy MDP.

Następnie nasi najmłodsi podopieczni dostali swoje wyczekiwane umundurowanie. Pamiętajcie, że mundur jest zewnętrznym wyrazem przynależności do strażackiej organizacji i wieloletnich tradycji z nią związanych. „Mundur zobowiązuje!”

W części nieoficjalnej był czas dla młodzieży, rozmowy z dh Prezesem, wspomnienia, plany i mały poczęstunek.

W tą młodzież warto inwestować – to oni są naszą przyszłością, zapisują nowe karty historii naszej jednostki!

Dziękujemy dh Opiekunom MDP za wzorową pracę z młodzieżą.

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Śniat-Med 3 Grupa Poszukiwawczo Ratownicza Kraków Balice TELESKOPY, LORNETKI, MIKROSKOPY, NOKTOWIZORY Beskid Media