Spotkanie opłatkowe.

czwartek, 21 Grudzień 2017 20:55
Spotkanie opłatkowe.

16 grudnia nasza strażacka rodzina zasiadła przy wspólnym wigilijnym stole.
Po krótkim słowie druhów prezesów Jana Wołoszyna i Jana Christa oraz błogosławieństwie udzielonym przez ks. kapelana Szymona Czarnotę przełamaliśmy się opłatkiem z naszymi seniorami, młodzieżą, czynnymi członkami stowarzyszenia oraz członkami naszych rodzin. Był to czas na chwilę refleksji, dobrych życzeń, reset wszelkich napięć wewnątrz organizacji.

Spotkanie zakończyliśmy niosąc do domu światło, które wspólnie zapalimy podczas Wigilii w naszych domach.