Świąteczne porządki.

Każdy mrok rozjaśni
W Tobie jest życie
Ono … zwycięża

Na dzisiejszej zbiórce już od rana na strażnicy panowała świąteczna atmosfera. Wszyscy  członkowie MDP byli zaangażowani w przygotowania do świąt.
Grupa dziewcząt robiła stroik świąteczny, a chłopcy podzieleni na dwie grupy rozpalali ognisko i ubierali choinkę, która znalazła swoje miejsce na wieży naszej remizy.

O ducha świąt zadbała drużyna Małe Harpagany, zuchów z Hufca Kęty. Przynieśli ze sobą Betlejemskie Światło Pokoju, które przekazali na ręce dh Prezesa. Po uroczystym przekazaniu był wspólny posiłek, kiełbaska przy ognisku w ten dzień smakowała wyjątkowo. W międzyczasie nasi goście mogli zobaczyć sprzęt, którym dysponujemy.

Dziękujemy za Waszą obecność!