Urodziny Katarzyny

czwartek, 20 Październik 2016 7:35
Urodziny Katarzyny

Kasia – zastępca dowódcy Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej wstąpiła w Nasze szeregi 29.06.2013 r. Od tego czasu sumiennie chodzi na zbiórki i uczestniczy w większości wydarzeń. Poza ratownictwem z pasją posiada również inne zainteresowania.

Co lubię robić w wolnym czasie? jeżeli go mam – bardzo lubię szwędać się po górach- pozwalają mi zapomnieć o rzeczywistości i codziennych problemach; dają mi siłę na kolejne dni, a ich widoki, krajobrazy są uciechą dla oczu! Poza tym bardzo lubię spędzać czas z ludźmi (zwłaszcza z dziećmi) i psiakami i chyba, jak większość niekiedy poleniuchować. W przyszłości, oprócz tego, że chcę aktywnie uczestniczyć w życiu straży, to mam zamiar nadal się uczyć, podróżować, wypełniać swoje pasje i marzenia. Ściśle określonego planu na przyszłość nie mam. Zobaczymy jakimi drogami poprowadzi mnie życie.

Kasia, Kazia, Bieniuś – jest dla Nas osobą, z którą uwielbiamy spędzać czas. Każdy wie, że zawsze możemy z Nią porozmawiać, ale też i pośmiać się. Przecież jesteśmy jedną wielką rodziną!

Uwielbiam Naszą ekipę! Niekiedy żałuję, że zbiórki są raz w tygodniu i zwykle trwają 2 – 3 godziny.”- mówi solenizantka.

Co sądzą inni o Kasi?:

Kochająca góry, a przede wszystkim PSY! Bardzo pomocna – zawsze uśmiechnięta optymistka. Lubiana przez wszystkich!

Spokojna dziewczyna z odrobiną humoru. Można z Nią porozmawiać, pośmiać się. Jest odważna i śmiało podąża za swoimi celami, na pewno można jej zaufać i spytać o radę.

Dzisiaj, w dniu Jej urodzin życzymy samych sukcesów, wielu zdobytych szczytów, a w przyszłości tyle powrotów, co wyjazdów! Żeby ten ogień nie zgasł….

...

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Śniat-Med 3 Grupa Poszukiwawczo Ratownicza Kraków Balice TELESKOPY, LORNETKI, MIKROSKOPY, NOKTOWIZORY Beskid Media