Urodziny Renaty

środa, 19 Październik 2016 19:36
Urodziny Renaty

Renata, dla nas Renia, Reniata, w dniu dzisiejszym obchodzi swoje piętnaste urodziny. Trzeba wspomnieć, że jest nie tylko członkiem Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, ale również dowódcą starszej sekcji. Podjęła decyzję o dołączeniu do tego grona w 2011 roku. To już jest pięć lat! Kształtuje razem z Nami ratownictwo z pasją oraz wspiera nas mentalnie w dążeniu do naszych celów, do bycia strażakami! W przyszłości zastanawia się nad szkołą mundurową.

Jednak to nie jest jej jedyne zainteresowanie. Istotną sprawę w jej życiu odgrywa również otoczenie – przyroda. Na każdym kroku potrafi dostrzec walory otaczającego ją świata. Nie tylko go ogląda, ale również fotografuje. To jest jej kolejne hobby oraz oderwanie od rzeczywistości, spędzenie czasu sam na sam z naturą. Kocha również zwierzęta, są dla niej tak samo ważne jak ludzie.

Świetnie się z nią spędza czas, można z nią pożartować i pośmiać się, ale również porozmawiać na nieco bardziej poważne tematy. Tak sądzą również inni Nasi znajomi:

Renia jest świetną osobą. Jest przyjacielska i otwarta na nowych ludzi czy znajomości. Potrafi każdemu pomóc, nie zważając czy ma swoje problemy, czy nie.

Jest zjawiskową osobą. Chętnie pójdzie na spacer, do kina czy chociażby do budki z kebabem. Na Nią można zawsze liczyć. Wiele osób mogłoby się od niej uczyć uśmiechu i pogody ducha.

W Dniu Urodzin życzymy samych najlepszych chwil, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń i jeszcze więcej pogody ducha. Wielu sukcesów, dobrych wyborów i powodzenia w realizacji swoich celów i pasji. Życzymy również tego, co życzy się każdemu strażakowi, w przyszłości tyle powrotów ile wyjazdów!

renia2renia414807911_1014942341967378_709030787_o