Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

2 zdarzenia drogowe

OSP Kęty
sobota, 22 Marzec 2014 20:25
2 zdarzenia drogowe

22 marca 2014 roku około godziny 11:30 zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego na ulicy Kęckiej w Bielanach. W zdarzeniu udział brały 3 samochody osobowe.

Kierująca samochodem marki Fiat najechała na tył samochodu marki Renault, a ten najechał na Toyotę. W wypadku ucierpiały 3 osoby, w tym 3-letnie dziecko. Wszystkich poszkodowanych ZRM przetransportowały do szpitala. Droga wojewódzka 948 na czas działań służb ratunkowych była nieprzejezdna w obu kierunkach.

W akcji udział brał 1 zastęp OSP Kęty, 1 zastęp PSP Oświęcim, a także 2 karetki PRM i 2 radiowozy Policji.


Do zdarzenia drogowego doszło również dzień wcześniej, 21 marca 2014 roku w Witkowicach. W kolizji (na zdjęciu), która miała miejsce na ulicy Kanada, udział brały 2 samochody. Jadąca w kierunku Witkowic kierująca Volkswagenem Polo, będąc na zakręcie nie zapanowała nad pojazdem i wjechała na przeciwny pas jezdni, wprost pod maskę Volkswagena Transportera, który uderzył w prawy bok Polo.

Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odcięciu źródeł prądu w pojazdach oraz kierowaniu ruchem drogowym, który odbywał się wahadłowo. Wszyscy uczestniczy odmówili udzielenia pierwszej pomocy.

W akcji udział brał 1 zastęp OSP Kęty oraz 2 radiowozy Policji.

Zobacz nas w akcji:

Statystyki:

Interwencje w danym roku:

2016

217

2015

220

2014

225

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski