Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

2 zdarzenia na DW 948

OSP Kęty
czwartek, 27 Listopad 2014 19:53
2 zdarzenia na DW 948

27 listopada 2014 roku około godziny 14:30 zostaliśmy zadysponowani do zdarzenia drogowego na ulicy Kęckiej w Bielanach. Na miejsce udały się 2 zastępy z OSP Kęty.

Kierująca samochodem osobowym nie zdążyła wyhamować i uderzyła w tył samochodu ciężarowego. Na skutek zdarzenia obrażenia odniosła kierująca osobówką i została przewieziona przez ZRM do szpitala. Po obserwacji przez lekarzy została zwolniona do domu.

W akcji udział brały 2 zastępy OSP Kęty, zastęp PSP Oświęcim, 2 karetki PRM oraz Policja.


Niedługo później bo przed godziną 17:00 doszło do kolejnego zderzenia na tej samej drodze. W Nowej Wsi wyjeżdżający z podporządkowanej ulicy Piotra Skargi samochód dostawczy, mający na celu wjechać w ulicę Jana III Sobieskiego, wymusił pierwszeństwo na jadącym ulicą Oświęcimską w kierunku Oświęcimia samochodzie osobowym.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu źródeł prądu w samochodach i sorpcji substancji chemicznych.

W akcji udział brał zastęp OSP Kęty oraz Policja.

fot. Kolizja na ul. Oświęcimskiej w Nowej Wsi

Zobacz nas w akcji:

Statystyki:

Interwencje w danym roku:

2016

217

2015

220

2014

225

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski