Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

2019.12.21 – Spotkanie wigilijne na kęckim rynku.

OSP Kęty
niedziela, 22 Grudzień 2019 20:29
2019.12.21 – Spotkanie wigilijne na kęckim rynku.

21 grudnia 2019 roku nasi druhowie kolejny raz zorganizowali spotkanie wigilijne dla osób samotnych i potrzebujących w scenerii świątecznego kęckiego rynku.

Spotkanie rozpoczęła wspólna modlitwa, którą poprowadzili księża proboszczowie z kęckich parafii, następnie przełamaliśmy się opłatkiem, składając sobie wzajemnie życzenia. Na każdego Gościa czekało miejsce przy stole oraz ciepły posiłek.

Z tego miejsca pragniemy serdecznie podziękować wszystkim ludziom dobrego serca, którzy przyczynili się do organizacji już siódmej edycji tego spotkania oraz tym wszystkim, którzy usiedli do naszego wigilijnego stołu.

Miłym gestem były odwiedziny dh harcerzy, którym dziękujemy za przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju.

„Musicie być mocni, drodzy bracia i siostry, mocą tej wiary, nadziei i miłości świadomej, dojrzałej, odpowiedzialnej, która pomaga nam podejmować ów wielki dialog z człowiekiem i światem na naszym etapie dziejów – dialog z człowiekiem i światem, zakorzeniony w dialogu z Bogiem samym: z Ojcem przez Syna w Duchu Świętym – dialog zbawienia”.

Jan Paweł II
Kraków , 10 czerwca 1979 r.

Zobacz nas w akcji:

Statystyki:

Interwencje w danym roku:

2016

217

2015

220

2014

225

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski