2021.10.30 – intensywna sobota MDP

sobota, 30 październik 2021 21:31
2021.10.30 – intensywna sobota MDP

Dzisiejsza sobota była jedną ze zbiórek na której mieliśmy kilka ważnych rzeczy do zrobienia.

Ponieważ zbliża się dzień, Wszystkich Świętych, poszliśmy na cmentarz posprzątać i zapalić świeczki dla strażaków, których już nie ma wśród nas. Następnie pomogliśmy naszej sympatycznej gospodyni w obowiązkach m. in. zgrabiliśmy wszystkie liście. Między czasie grupa wokalna przygotowywała pieśń na 11 listopada oraz na festiwal harcerski do którego zostaliśmy zaproszeni.

Zbiórka była ciężka ale jak zawsze daliśmy ze wszystkim radę!