2021.11.06 – działania MDP

niedziela, 07 Listopad 2021 19:42
2021.11.06 – działania MDP

Na sobotniej zbiórce zaczęliśmy od ćwiczenia musztry na Narodowe Święto Niepodległości 11 listopada. Następnie był apel mundurowy i sprawdzenie stanu naszych mundurów.

Pożegnaliśmy osoby, które zrezygnowały z MDP, ale również przywitaliśmy nowych członków.
Nasza grupa wokalna kontynuowała próby na Narodowe Święto Niepodległości i festiwal harcerski, w międzyczasie pozostali wymyślali zabawy na imprezę andrzejkową, która odbędzie się w przyszłym tygodniu.

A w niedziele nagrywamy materiał video, który niebawem pojawi się na naszych profilach.