Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

50-te urodziny dh Wiesława

OSP Kęty
niedziela, 24 grudzień 2017 13:33
50-te urodziny dh Wiesława

Kiedy ktoś ważny obchodzi swoje urodziny w Wigilię Bożego Narodzenia, porzucasz na chwilę wszystkie przygotowania do świąt i pędzisz jak na syrenę na remizę, aby w konspiracji podjechać pod Jego dom i złożyć Mu osobiście życzenia.

Możemy się z Nim nie zgadzać, często nawet sprzeczać natomiast szacunek pozostaje niezmienny. Ilość godzin poświęconych rozwijaniu “ratownictwu z pasją…”, ilość strażaków uczących się tego fachu pod Jego skrzydłami, ilość młodych, wychowanych przez Niego adeptów  – te wartości mówią same za siebie. Należy jeszcze tylko dodać poświęcenie i bezinteresowną pomoc podczas działań ratowniczych i mamy obraz naszego druha Wiesława!

Dziś dh Wiesławie,  życzymy Ci “aby ten ogień nigdy nie zgasł”, abyś spotykał na swojej drodze ludzi, którzy wzbogacają Twoje doświadczenie i wiedzę, abyś zawsze był gotów na dźwięk syreny. Życzymy tyle samo powrotów, co wyjazdów.

Najserdeczniejsze życzenia imieninowe składamy także dh Ewie (żonie dh Wiesława).

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Zobacz nas w akcji:

Statystyki:

Interwencje w danym roku:

2016

217

2015

220

2014

225

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski