Adampol

czwartek, 31 Sierpień 2017 18:35
Adampol

Firma ADAMPOL od osiemnastu lat świadczy kompleksowe usługi telekomunikacyjne dla centrów handlowych, policji, straży pożarnej, ratownictwa wodnego i pogotowia ratunkowego. Z naszych systemów łączności korzystają, baseny, hotele i hipermarkety. Jesteśmy autoryzowanym Dealerem urządzeń łączności radiowej firmy MOTOROLA.

W swojej działalności bazujemy na towarach najlepszych światowych dostawców. Odpowiadając na potrzeby naszych klientów stałe poszerzamy naszą ofertę dla każdego z nich przygotowujemy indywidualne rozwiązanie, bazując na specyfice obiektu, ilości pracowników korzystających z bezpośredniej komunikacji oraz warunkach, w jakich będą działać dostarczane przez nas urządzenia.

Montaż systemu łączności jaki mieliśmy przyjemność wykonać w Ochotniczej Straży Pożarnej w Kętach to system analogowo – cyfrowy zawiera radiotelefony przenośne z akumulatorami o dużej pojemności, radio-przemiennik, radiotelefony przewoźne również o dużej mocy.
Wykonaliśmy najnowocześniejszy system łączności w OSP w Kętach – jedyny taki w Polsce i jednostkę tą możemy potraktować wzorcowo. System ten zawiera również łączność indywidualną, grupową, możliwość wysyłania wiadomości emergency, wysyłanie wiadomości tekstowych wcześniej już zapisanych w radiotelefonie. Zasięg łączności to kilka a nawet kilkanaście kilometrów, pomimo tego, że łączność jest w dosyć “trudnym” terenie udało się stworzyć łączność w bardzo dobrej jakości. System sprawdza się znakomicie w trakcie akcji ratunkowych oraz poszukiwawczych osób zaginionych. Cieszymy się, że nasz system łączności jest jednym z wielu elementów który pomaga pracownikom OSP w Kętach ratować ludzkie życie i zdrowie.