Bezalin SA

środa, 06 Wrzesień 2017 13:17
Bezalin SA

BEZALIN SA to firma łącząca tradycję z nowoczesnością, której historia sięga 1859 roku, a siedziba mieści się w Bielsku-Białej. Przede wszystkim znana z produkcji lin, pasów, ale i węży strażackich, które można znaleźć w wozach straży pożarnej w Polsce i Europie.

Oprócz produkcji wspomnianych produktów, zajmuje się również dystrybucją sprzętu wykorzystywanego na co dzień podczas akcji ratowniczo-gaśniczych.
Od niedawna ma również w swojej ofercie wyposażenie dla grup ratownictwa wysokościowego oraz jednostek ratowniczo gaśniczych w zakresie podstawowym w KSRG, czołowych marek takich jak: Petzl, Singing Rock czy Protekt, którym zajmuje się dział BEZALIN FIRE.