Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

Bielany – pożar stolarni

OSP Kęty
poniedziałek, 14 kwiecień 2014 8:15
Bielany – pożar stolarni

12 kwietnia 2014 roku około godziny 16.00 doszło do pożaru stolarni przy ulicy Zamłynie w Bielanach. Pożar objął dachy stolarni w pomieszczeniach parterowych oraz przyłączonego do niej, piętrowego budynku mieszkalnego.

Do ugaszenia pożaru wykorzystano kilka prądów wody zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynku. Przeprowadzono niewielkie prace rozbiórkowe oraz zabezpieczono dach plandekami. Droga wojewódzka nr 948 na wysokości skrzyżowania z ulicą Zamłynie w Bielanach została częściowo zamknięta, a ruch odbywał się wahadłowo. Działania zakończono około godziny 20.00.

W akcji udział wzięły 3 zastępy OSP Kęty, 2 zastępy OSP Bielany, po jednym zastępie z OSP Nowa Wieś i OSP Jawiszowice, 2 zastępy, podnośnik, cysterna i samochód rozpoznawczy PSP Oświęcim, a także Policja, Pogotowie Energetyczne i Pogotowie Wodociągowe.

Zobacz nas w akcji:

Statystyki:

Interwencje w danym roku:

2016

217

2015

220

2014

225

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski