pod trybuną sportową.

Strażacy doskonalili techniki gaszenia pożarów wewnętrznych, pracę w pomieszczeniach zadymionych wykorzystując aparaty ochrony dróg oddechowych, ewakuację poszkodowanych oraz sytuację, w której jeden ze strażaków ulegnie wypadkowi w strefie zagrożenia. Doskonaliliśmy również wykorzystanie drabin przenośnych, kamery termowizyjnej oraz sprzętu łączności.

Na nasz warsztat ratowniczy, dzięki uprzejmości firmy Schuberth, trafiły hełmy F220 i F300 ze integrowanym zestawem łączności CeoTronics.  Wysoki poziom wykonania, waga i ergonomia sprawiły, że sprzęt szybko uzyskał pozytywną opinię wśród ratowników. Od 2 tygodni pięciu naszych ratowników wykorzystuje hełmy w działaniach – czekamy na ich podsumowanie, a materiał  z testów przedstawimy na naszych serwisach www.