Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

Ćwiczenia nad stawem

OSP Kęty
piątek, 02 sierpień 2019 12:51
Ćwiczenia nad stawem

W ostatnich dniach pożegnaliśmy Maxa – psiego Mentora, przyjaciela, ratownika, bohatera. Ale życie toczy się dalej. Kolejni psi ratownicy ćwiczą i doskonalą swoje umiejętności pod okiem swoich przewodników. Wtorkowe ćwiczenia postanowiliśmy spędzić nad stawem.

Założenia: lokalizacja pozoranta znajdującego się na łodzi na środku stawu oraz przeszukanie zarośli nad rzeką. Stawy, rzeki, zarośla – teren trudnodostępny – to codzienność w pracy terenowej naszych czworonogów. Zmienne warunki pogodowe także. Ćwiczenia rozpoczęliśmy w deszczu a skończyliśmy w pięknym słońcu. Trening zakończył się dla wszystkich sukcesem, a nagroda była smaczna i mokra

Dziękujemy Panu Andrzejowi za udostępnienie terenu na ćwiczenia.

Zobacz nas w akcji:

Statystyki:

Interwencje w danym roku:

2016

217

2015

220

2014

225

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski