Ćwiczenia i egzamin w Dniu Strażaka.

środa, 05 Maj 2021 19:28
Ćwiczenia i egzamin w Dniu Strażaka.

Pierwszy majowy wtorek spędziliśmy na szkoleniu wewnętrznym. Plan na ćwiczenia zakładał:
– egzamin z obsługi urządzeń GPS dla dwójki naszych stażystów,
– trening kondycyjny i zadania dla zespołów ratowniczych.

Wszystko to na zboczach Bukowskiego Gronia, Trzonki i Palenicy. Wspólny trening w Dniu Strażaka nie mógł się nie udać. Różnymi drogami, zmierzając się z przygotowanymi na trasie zadaniami, wszyscy dotarli do wyznaczonego celu, gdzie sekcja logistyczna czekała z dobrze zaopatrzonym bufetem i życzeniami dla naszego wczorajszego jubilata dh Dariusza – jeszcze raz wszelkiej pomyślności!

Wspólne ćwiczenia są nieodzownym elementem integracji całego zespołu. Razem ćwicząc i szkoląc się poznajemy się nawzajem, uczymy się wspólnie działać i ufać sobie, aby w realnych działaniach znać swoje granice i móc na sobie wzajemnie polegać.

Gratulujemy dh Arturowi oraz dh Zosi zdanego egzaminu i życzymy realizacji planów na drodze „Ratownictwa z pasją…”