Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

Ćwiczenia i egzamin w Dniu Strażaka.

OSP Kęty
środa, 05 maj 2021 19:28
Ćwiczenia i egzamin w Dniu Strażaka.

Pierwszy majowy wtorek spędziliśmy na szkoleniu wewnętrznym. Plan na ćwiczenia zakładał:
– egzamin z obsługi urządzeń GPS dla dwójki naszych stażystów,
– trening kondycyjny i zadania dla zespołów ratowniczych.

Wszystko to na zboczach Bukowskiego Gronia, Trzonki i Palenicy. Wspólny trening w Dniu Strażaka nie mógł się nie udać. Różnymi drogami, zmierzając się z przygotowanymi na trasie zadaniami, wszyscy dotarli do wyznaczonego celu, gdzie sekcja logistyczna czekała z dobrze zaopatrzonym bufetem i życzeniami dla naszego wczorajszego jubilata dh Dariusza – jeszcze raz wszelkiej pomyślności!

Wspólne ćwiczenia są nieodzownym elementem integracji całego zespołu. Razem ćwicząc i szkoląc się poznajemy się nawzajem, uczymy się wspólnie działać i ufać sobie, aby w realnych działaniach znać swoje granice i móc na sobie wzajemnie polegać.

Gratulujemy dh Arturowi oraz dh Zosi zdanego egzaminu i życzymy realizacji planów na drodze „Ratownictwa z pasją…”

Zobacz nas w akcji:

Statystyki:

Interwencje w danym roku:

2016

217

2015

220

2014

225

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski