Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

Ćwiczenia z obsługi i technik operowania pilarkami.

OSP Kęty
poniedziałek, 21 luty 2022 8:03
Ćwiczenia z obsługi i technik operowania pilarkami.

W dniach 11- 12 lutego nasza jednostka zorganizowała ćwiczenia z obsługi i technik operowania pilarkami.

Pierwszego dnia przeprowadziliśmy ćwiczenia z obsługi i znajomości sprzętu, natomiast drugiego, ćwiczenia odbyły się na terenie lasów Państwowych, gdzie szkolenie zostało przeprowadzone przez pilarza z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem. To dało nam możliwość czerpania wiedzy od najlepszego fachowca i pozyskać cenną wiedzę w tym trudnym zawodzie. Ćwiczenia odbyły się na terenie lasu, a instruktor przygotował różnorodne założenia, co bardzo pozytywnie wpłynęło na przybliżenie realiów naszych działań.

Z tego miejsca składamy  podziękowania Nadleśnictwu Andrychów za udostępnienie miejsca ćwiczeń, a Panu Stanisławowi Połacie za profesjonalny instruktaż. Już dziś wiemy, że to nie ostatnia wizyta szkoleniowa w lesie.

 

Zobacz nas w akcji:

Statystyki:

Interwencje w danym roku:

2016

217

2015

220

2014

225

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski