Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

Cykliczne szkolenie – KPP

OSP Kęty
czwartek, 15 Wrzesień 2016 13:09
Cykliczne szkolenie – KPP

30 sierpnia odbyły się cykliczne wewnętrzne ćwiczenia medyczne. Tym razem mieliśmy do dyspozycji fantoma sprawdzajacego skuteczność naszej resustytacji. Przewodnim punktem ćwiczeń było omówienie technik zaopatrywania drog oddechowych sprzętem, który posiadamy na stanie. Ćwiczyliśmy umijętności oceny stanu poszkodowanego po urazie oraz postępowanie z poszkodowanym po urazie klatki piersiowej.

Kolejne cykliczne szkolenie juz 20 września – tematem przewodnim będą techniki poszukiwawcze.

 

Zobacz nas w akcji:

Statystyki:

Interwencje w danym roku:

2016

217

2015

220

2014

225

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski