Cześć Ich Pamięci!

poniedziałek, 01 Listopad 2021 17:44
Cześć Ich Pamięci!

Dziś w sposób szczególny pamiętamy o ludziach, którzy byli częścią naszej historii, którzy ją tworzyli przez ostatnie półtora wieku…

Ratownictwo z pasją… rozwija się dzięki ludziom i dzięki nim trwa nieprzerwanie już piąte pokolenie. Wychowanie młodych ludzi w duchu tradycji i szacunku do osiągnięć i czynów naszych poprzedników jest wpisane w historię naszego stowarzyszenia.

Dziś pamięcią wracamy do każdego strażaka, sympatyka naszego stowarzyszenia. W tym roku szczególnie mamy w pamięci: ś.p. dh Kazimierz Pilarski 1936 -2021 i ś.p. dh Jerzy Więcek 1947 -2021.