Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

“Czołem , Druhu Prezesie!”

OSP Kęty
wtorek, 04 październik 2016 10:25
“Czołem , Druhu Prezesie!”

Remiza OSP Kęty, 01.10.2016r., sobota, godz. 12:00. Ze względu na szkolenie, w którym brali udział nasi opiekunowie, mieliśmy okazję i przyjemność uczestnictwa w zbiórce z Druhem Prezesem. „Czołem, Druhu Prezesie!” – rozbrzmiało zaraz na jej rozpoczęcie. Dalsza część miała miejsce na boisku, gdzie ćwiczyliśmy musztrę i otrzymaliśmy przydatne wskazówki oraz rady od tej charyzmatycznej postaci, jaką jest dh Jan Wołoszyn. Jak się okazuje był On podopiecznym naszego opiekuna dh Wiesława i jest świetnym przykładem na prawdziwość powiedzenia „czym skorupka za młodu nasiąknie…”.

Zobacz nas w akcji:

Statystyki:

Interwencje w danym roku:

2016

217

2015

220

2014

225

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski