Czym jest Remiza?

sobota, 05 Sierpień 2017 18:29
Czym jest Remiza?

Niczym innym jak naszym drugim domem! W niej żyjemy, dorastamy ucząc się, aż do ostatnich dni.
Remiza jest platformą działań społecznych. Platformą, która integruje całą strukturę wiekową członków stowarzyszenia. Rozwija światopogląd, uczy funkcjonowania w społeczeństwie.

4 sierpnia br. przy jednym stole zasiedli nasi seniorzy. Seniorzy, którzy byli motorem napędowych naszych działań na przełomie wieków. Dziś służą nam swoją radą, pomocą, dobrym słowem, wsparciem. Są naszymi ambasadorami w społeczeństwie. Dla nich drzwi naszej wspólnej Remizy są zawsze otwarte.

Dziękujemy, za to, że byli, są i będą z nami!