Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

Doskonalenie umiejętności jazdy na quadach w trudnym terenie

OSP Kęty
sobota, 17 Sierpień 2019 9:59
Doskonalenie umiejętności jazdy na quadach w trudnym terenie

Szkolenia i doskonalenie swoich umiejętności to bardzo ważna część ratownictwa. Dzięki treningom, utrwalaniu nabytej wiedzy i praktyce możemy jeszcze lepiej zadbać o życie drugiego człowieka, zarówno tego ratowanego ale i ratującego.

Taki też był cel czwartkowego wyjazdu w teren na quadach. Aby czterokołowce mogły być skutecznie używane w trakcie poszukiwań konieczne jest poznanie możliwości sprzętu i technik poruszania się nim w terenie.

Dobry ratownik to zdrowy i żywy ratownik.

 

Zobacz nas w akcji:

Statystyki:

Interwencje w danym roku:

2016

217

2015

220

2014

225

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski