Dzień Dziecka 2019

sobota, 01 Czerwiec 2019 15:01
Dzień Dziecka 2019

“Nie to ważne w co się bawić, a jak i co się przy tym myśli i czuje. Można rozumnie bawić się lalką, a głupio i dziecinnie grać w szachy. Można ciekawie i z fantazją bawić się w straż, pociąg, polowanie, w Indian, a bezmyślnie czytać książki.”

Młodzi adepci pożarnictwa, nasi druhowie!

Podążajcie własną drogą, korzystajcie z widocznych kierunkowskazów, mierzcie wysoko, a Wasza młodzieńcza radość z życia niech wypełnia nasze stowarzyszenie i rozwija “ratownictwo z pasją…”

W ten wyjątkowy dzień dziękujemy, że JESTEŚCIE Z NAMI!