Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

Dzień Otwarty 2021

OSP Kęty
środa, 25 sierpień 2021 22:32
Dzień Otwarty 2021

W niedzielę, 22.08.2021r., na terenie naszej jednostki gościliśmy Was, nasi drodzy Sympatycy i Przyjaciele.
Dni, takie jak ten, pozwalają nam na bliższy kontakt z tymi, którzy nas wspierają dobrym słowem, uśmiechem, zwykłym “dziękuję”,  głosowaniem w budżecie obywatelskim oraz przez wsparcie finansowe i materialne.

Druhny i druhowie prezentowali naszą remizę “od kuchni”. Nie tylko była grochówka 😉 , ale i pokazy ratownictwa technicznego, psów ratowniczych, ratownictwa wysokościowego. Nie mogło też zabraknąć stałych punktów, tj. pierwsza pomoc, imitacja zadymienia w namiocie, liny i inny sprzęt wysokościowy, a także kącik dla najmłodszych z balonami i latającymi talerzami.

W tym roku pojawiła się również nowa atrakcja, ciesząca się dużym zainteresowaniem i nagradzana pysznymi lodami, czyli zdjęcia w ramce (fotorelacja).

Dziękujemy Wam Przyjaciele za obecność, wsparcie, chęć poznawania naszego “ratownictwa z pasją…” z bliska. Do zobaczenia za rok, a może i wcześniej!

Dzień Otwarty odbył się dzięki wsparciu firm: Ice Mastry, Baket, LunarCorp, LoboGraf, Maspex.

Foto: Wojciech Bujarek

Foto: OSP Kęty

 

Zobacz nas w akcji:

Statystyki:

Interwencje w danym roku:

2016

217

2015

220

2014

225

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski