“Dzień Otwarty” – DZIĘKUJEMY!

poniedziałek, 08 Maj 2017 22:18
“Dzień Otwarty” – DZIĘKUJEMY!

7 maja br. “Dniem Otwartym” zapoczątkowaliśmy tegorocze majowe wizyty sympatyków naszej jednostki na terenie remizy.

5 godzin intensywnej profilaktyki, pokazów ratowniczych, nauki bezpieczeństwa, niekończących się pytań i wyczerpujących odpowiedzi. 1,5 tys. przyjaciół naszej jednostki, przyjaciół “Ratownictwa z pasją…”, gości dla których zawsze jesteśmy otwarci i na których zawsze możemy liczyć. Dzięki waszej licznej obecności strażak uświadamia sobie po co jest strażakiem – ratownikiem, dla kogo i w jakiej słusznej sprawie podejmuje bezinteresowne działania.

Był to czas, w którym mieliśmy okazje podzielić się z Wami naszą wiedzą i doświadczeniem, zaprezentować sprzęt, który wykorzystujemy podczas akcji.  Czas współdziałania w lokalnym społeczeństwie.

Dziękujemy za Waszą – Twoją obecność!

Podczas kwesty ulicznej pod hasłem “MDP – inwestujemy w młodych”, której celem było wsparcie finansowe “Wakacyjnego Obozu MDP 2017” nad Morzem Bałtyckim, zebrano kwotę 9 529,72 zł – dziękujemy!

Zabawę na zjeżdzalni, zamku i animacje dla najmłodszych wspierała firma Ani Maniana – dziękujemy!

A za rok… znów spotykamy się na wspólnym niedzielnym obiedzie, na którym króluje strażacka grochówka “z okopką”!

===CAŁA===FOTOGALERIA ===TUTAJ===