Dzień Strażaka

poniedziałek, 11 Maj 2015 0:31
Dzień Strażaka

9 maja 2015 roku w naszej remizie odbyły się uroczyste obchody Dnia Strażaka. Świętowanie rozpoczęto od przemarszu do kościoła św. Małgorzaty i Katarzyny w Kętach, gdzie odbyła się msza święta w intencji strażaków.

Po powrocie do jednostki przeprowadzono apel. Część Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej złożyła ślubowanie na sztandar Ochotniczej Straży Pożarnej w Kętach, a ich koledzy i koleżanki z dłuższym stażem odebrali odznaczenia i wyróżnienia. Korzystając z okazji wręczono również odznaczenia „Za wysługę lat”.

Po części oficjalnej, wszystkich zebranych druhów oraz gości zaproszono do poczęstunku.

Galeria zdjęć: Dzień Strażaka 2015