Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

Dzień Strażaka 2017

OSP Kęty
wtorek, 02 maj 2017 13:00
Dzień Strażaka 2017

29 kwietnia br. wspólnie z rodzinami świętowaliśmy Dzień Strażaka. W tym roku całość wydarzenia przebiegła w skromnym wydaniu ,w związku z porannymi uroczystościami pogrzebowymi ś.p. druha Tadeusza Piwowarczyka. O 18.00 uczestniczyliśmy w Mszy św. po czym przemaszerowaliśmy na teren rermizy, gdzie  odbył się apel podczas, którego krótkie słowo podziękowania skierował do nas prezes dh Jan Wołoszyn oraz prezes OG ZOSP RP dh Mariusz Handzlik. W trakcie uroczystości, za podjęcie działań reanimacyjnych na przypadkowo najechane zdarzenie, wyróżniona została dh Elżbieta Wacięga.

Wydarzenie zakończyło się wspólnym poczęstunkiem i rozmowami w gronie strażaków i ich rodzin.

Zobacz nas w akcji:

Statystyki:

Interwencje w danym roku:

2016

217

2015

220

2014

225

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski