Dzień Strażaka 2017

wtorek, 02 Maj 2017 13:00
Dzień Strażaka 2017

29 kwietnia br. wspólnie z rodzinami świętowaliśmy Dzień Strażaka. W tym roku całość wydarzenia przebiegła w skromnym wydaniu ,w związku z porannymi uroczystościami pogrzebowymi ś.p. druha Tadeusza Piwowarczyka. O 18.00 uczestniczyliśmy w Mszy św. po czym przemaszerowaliśmy na teren rermizy, gdzie  odbył się apel podczas, którego krótkie słowo podziękowania skierował do nas prezes dh Jan Wołoszyn oraz prezes OG ZOSP RP dh Mariusz Handzlik. W trakcie uroczystości, za podjęcie działań reanimacyjnych na przypadkowo najechane zdarzenie, wyróżniona została dh Elżbieta Wacięga.

Wydarzenie zakończyło się wspólnym poczęstunkiem i rozmowami w gronie strażaków i ich rodzin.