Dzień Strażaka

niedziela, 04 Maj 2014 4:18
Dzień Strażaka

Z okazji Dnia Strażaka pragniemy złożyć wszystkim Druhom i Druhnom, a także Sympatykom i Przyjaciołom naszej organizacji, najserdeczniejsze życzenia pomyślności, szczęśliwych powrotów z akcji oraz bezpiecznej służby. Życzymy Wam, aby ten trud był dla Was źródłem satysfakcji oraz powodem do dumy.

Serdeczne życzenia kierujemy również do Waszych Najbliższych. Niech ich miłość i wyrozumiałość pomaga Wam w dobrym wypełnianiu służby oraz stanowi niezachwiane oparcie w trudnych chwilach.

„Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia”
~Albert Einstein