FireTrap.pl

piątek, 01 Wrzesień 2017 23:39
FireTrap.pl

FireTrap.pl powstał na początku 2017 roku. Skupia instruktorów, których łączy chęć do zmiany dotychczasowego sposobu szkolenia strażaków.

Motto FireTrap.pl brzmi: “Ćwicz tak jak będziesz działał – działaj tak jak ćwiczyłeś”.

Podczas organizowanych szkoleń z zakresu strażackiego survivalu w pożarach wewnętrznych na swoim poligonie w Warszawie, instruktorzy uczą postępowania w sytuacjach awaryjnych. Na tegorocznych warsztatach grupa czterech instruktorów będzie prowadzić zajęcia z wzywania pomocy i postępowania roty po odnalezieniu poszkodowanego strażaka.

Misją FireTrap.pl jest dbanie o bezpieczeństwo strażaków, poprzez organizację szkoleń w warunkach zbliżonych do realnych. Mówienie o rzeczach trudnych, w sposób prosty oraz szukanie rozwiązań, a nie problemów.