Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

Goście z Shyroke na Ukrainie.

OSP Kęty
czwartek, 04 październik 2018 17:22
Goście z Shyroke na Ukrainie.

3 paździerika 2018 r. w progch naszej remizy gościliśmy delegację z miasta Shyroke na Ukrainie. Celem wizyty było nawiązanie kontaktów i zaprezentowanie profilu naszej działalności. Dodatkowo podzieliliśmy się z gośćmi dobrymi doświadczeniami współpracy naszego stowarzyszenia z władzami samorządowymi oraz innymi stowarzyszeniami i instytucjami.

Mamy nadzieję, że spokanie będzie dobrym fundamentem do nawiązania długotrwałej współpracy. Już dziś dużo nas łączy, a odległość 1350 km to w dzisiejszych czasach przysłowiowy “rzut beretem”. Dziękujemy za owocne spotkanie!

Skład delegacji:

Korotenko  Denis – burmistrz gminy Shyroke.
Stavytska  Olha – zastępca burmistrz gminy Shyroke.
Pravdiuk  Olena – pracownica urzędu
Komisarenko Anna  – pracownica urzędu

Zobacz nas w akcji:

Statystyki:

Interwencje w danym roku:

2016

217

2015

220

2014

225

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski