Goście z Shyroke na Ukrainie.

czwartek, 04 Październik 2018 17:22
Goście z Shyroke na Ukrainie.

3 paździerika 2018 r. w progch naszej remizy gościliśmy delegację z miasta Shyroke na Ukrainie. Celem wizyty było nawiązanie kontaktów i zaprezentowanie profilu naszej działalności. Dodatkowo podzieliliśmy się z gośćmi dobrymi doświadczeniami współpracy naszego stowarzyszenia z władzami samorządowymi oraz innymi stowarzyszeniami i instytucjami.

Mamy nadzieję, że spokanie będzie dobrym fundamentem do nawiązania długotrwałej współpracy. Już dziś dużo nas łączy, a odległość 1350 km to w dzisiejszych czasach przysłowiowy “rzut beretem”. Dziękujemy za owocne spotkanie!

Skład delegacji:

Korotenko  Denis – burmistrz gminy Shyroke.
Stavytska  Olha – zastępca burmistrz gminy Shyroke.
Pravdiuk  Olena – pracownica urzędu
Komisarenko Anna  – pracownica urzędu