Gramy dla Maksia!

wtorek, 25 Luty 2014 13:39
Gramy dla Maksia!

Serdecznie zapraszamy 2 marca na Gminny Turniej Piłki Halowej „Gramy dla Maksia” z którego dochód zostanie przekazany na dofinansowanie leczenia Maksymiliana Zapolskiego, ucznia ZS-P w Witkowicach, cierpiącego na rzadką chorobę genetyczna – zespół Schimkie’go.

Tegoroczna, trzecia już edycja turnieju jest dla OSP Kęty wyjątkowa, gdyż poza wspieraniem poprzez zabezpieczenie medyczne imprezy jak miało to miejsce w latach ubiegłych, w turnieju weźmie udział nasza drużyna, jako jedna z ekip amatorskich.

Szczegóły na plakacie. Zapraszamy!

max2014