I miejsce dh Marcina w zawodach Toughest Firefighter Challenge.

poniedziałek, 11 lipiec 2022 22:22
I miejsce dh Marcina w zawodach Toughest Firefighter Challenge.

W miniony weekend znów gościliśmy na zawodach TFC dla najtwardszych strażaków, które odbyły się w Rzeszowie. Były to pierwsze zawody w tej części Polski.

Miło nam poinformować, że druh Marcin Osiecki zdobył 1 miejsce w kategorii M40 z czasem 1:56

Należy pamiętać że zawody tego typu to nie tylko “zabawa”. To także przygotowanie strażaków do najcięższej pracy przy użyciu APB (aparatu powietrznego butlowego) z bardzo dużym obciążeniem oraz w pełnym umundurowaniu bojowym.

Jesteśmy dumni z osiągniętego miejsca i życzymy dalszych sukcesów.
Dobry strażak to sprawny i świadomy strażak.