Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

IX Spotkanie Wigilijne na Rynku

OSP Kęty
poniedziałek, 20 grudzień 2021 11:48
IX Spotkanie Wigilijne na Rynku

18 grudnia 2021 roku odbyło się IX Spotkanie Wigilijne organizowane przez druhów naszego stowarzyszenia. To już dziewiąty raz kiedy spotkaliśmy się na kęckim rynku, by spędzić wspólnie czas z osobami potrzebującymi oraz z tymi, którzy zechcieli towarzyszyć nam podczas tej wieczerzy.

Ceremonię rozpoczęliśmy od krótkiej modlitwy oraz przełamania się opłatkiem. Na stołach zawitała strażacka grochówka, karp, ponadto każdy mógł napić się gorącej kawy czy herbaty. Łącznie wydano około 90 porcji posiłków, a chętne osoby otrzymały jedzenie na wynos.

Czas spotkania upłynął w przyjacielskiej atmosferze z kolędami w tle.

Jak co roku odwiedzili nas również harcerze, od których otrzymaliśmy Betlejemskie Światło Pokoju.

Z tego miejsca pragniemy serdecznie podziękować sponsorom akcji: Piotr Sommer, Paweł Karpiński, Agata Drewniak „P.P.H.U. Hurtownia Opakowań”, Tadeusz Brzuchański „Piekarnia Kobiernice”, Cukiernia “Kołaczek”, Piekarnia Tadeusz Oczkowski Porąbka, Delikatesy Centrum,  Biedronka, Gospodarstwo Pasieczne Sędziak Roman, Lewiatan Piecha Market, RYBY Maria Janik, Ferma Kur Bulowice, Sklep Chiński G.sheng

 

Zobacz nas w akcji:

Statystyki:

Interwencje w danym roku:

2016

217

2015

220

2014

225

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski