Kolejny staż ukończony z wynikiem pozytywnym.

poniedziałek, 02 Marzec 2020 21:14
Kolejny staż ukończony z wynikiem pozytywnym.

25 lutego 2020 r. po niespełna trzech miesiącach stażu dh Patryk został przyjęty w grono członków GPR.  Jego staż realizowany był zgodnie z regulaminem wstąpienia do GPR.Regulamin zakłada, że każda osoba, która przechodzi w naszej jednostce wszystkie stopnie “wtajemniczenia” – (pierwszy etap Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza, – drugi etap włączenie do Jednostki Operacyjno Technicznej), decyzją dowódcy może uzyskać skrócenie okresu stażowego do trzech miesięcy, po zaliczeniu wszystkich wymaganych egzaminów.

Gratulujemy dh Patrykowi i cieszymy się, że nadal pragnie rozwijać z nami “ratownictwo z pasją…”