Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

Kolizja 4 samochodów

OSP Kęty
środa, 12 Marzec 2014 16:15
Kolizja 4 samochodów

12 marca 2014 roku zostaliśmy zaalarmowani do kolizji z udziałem 4 samochodów na ulicy Mickiewicza w Kętach.

W zdarzeniu udział brały cztery samochody osobowe. Zwalniającego do skrętu Daewoo nie zauważyła kierująca Volkswagenem, jego natomiast kierująca Oplem, a na wszystko najechał kierujący samochodem marki BMW. W wyniku zderzenia niektórzy uczestnicy zdarzenia doznali drobnych, niewymagających hospitalizacji obrażeń.

Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odcięciu źródeł prądu, neutralizacji substancji ropopochodnych oraz kierowaniu ruchem, który do czasu usunięcia samochodów z jezdni odbywał się wahadłowo.

W akcji udział brały 2 zastępy OSP Kęty, zastęp PSP Andrychów, zespół PRM oraz Policja.

Zobacz nas w akcji:

Statystyki:

Interwencje w danym roku:

2016

217

2015

220

2014

225

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski