Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

Kolizja na ul. Krakowskiej

OSP Kęty
czwartek, 31 lipiec 2014 10:59
Kolizja na ul. Krakowskiej

31 lipca 2014 roku przed godziną 10.00 zostaliśmy zadysponowani do zdarzenia drogowego na ulicy krakowskiej w Kętach. Samochód ciężarowy Scania jadący w kierunku kęckiego Rynku najechał na tył ciągnika siodłowego z naczepą marki Renault, po czym uderzył w przydrożne drzewo.

Kierowcy samochodów jechali sami. Żaden z nich nie odniósł poważnych obrażeń. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odcięciu źródeł prądu i uprzątnięciu jezdni. Na czas działań służb ratowniczych, ruch na drodze krajowej nr 52 w miejscu kolizji odbywał się wahadłowo.

W akcji udział brał 1 zastęp OSP Kęty, 1 zastęp PSP Oświęcim, karetka PRM oraz Policja.

Zobacz nas w akcji:

Statystyki:

Interwencje w danym roku:

2016

217

2015

220

2014

225

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski