Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

Kolizja w Witkowicach

OSP Kęty
środa, 17 czerwiec 2015 17:39
Kolizja w Witkowicach

17 czerwca 2015 roku po godzinie 16.00 zostaliśmy zaalarmowani do zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ulic Kanada, Starowiejskiej i Starej Drogi w Witkowicach.

Po wstępnym rozpoznaniu okazało się, że kierujący samochodem ciężarowym (chłodnią), wyjeżdżający z ulicy Stara Droga w kierunku ulicy Starowiejskiej nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu ulicą Kanada samochodowi dostawczemu, na skutek czego doszło do kolizji. Zderzenie samochodów doprowadziło do przewrócenia samochodu ciężarowego, który zablokował przejazd ulicą Starowiejską.

W zdarzeniu, prócz drobnych otarć, nikt nie odniósł obrażeń. Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu źródeł prądu, uprzątnięciu jezdni i sorpcji substancji ropopochodnych. Usunięciem samochodu z jezdni zajęła się pomoc drogowa.

W akcji udział brały po jednym zastępie z OSP Kęty i OSP Witkowice oraz Policja.

Zobacz nas w akcji:

Statystyki:

Interwencje w danym roku:

2016

217

2015

220

2014

225

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski