Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

Korzystamy z wakacji, ciąg dalszy

OSP Kęty
poniedziałek, 20 sierpień 2018 20:08
Korzystamy z wakacji, ciąg dalszy

Również w  tym roku nie zrezygnowaliśmy z naszego obozu na remizie. Choć odbył się on w nieco innej odsłonie, zainteresowanych nie brakło. Zamiast nocowania uczestniczyliśmy w zajęciach przygotowanych przez naszych opiekunów.

We wtorek (14.08.) sprzątaliśmy remizę. Na głównym celowniku „stanął” blaszany magazyn- kopalnia staroci, zarówno cennych jak i niepotrzebnych “przydasiów”. Po skończonych pracach pojechaliśmy do domu dh Wiesława, gdzie czekał na nas pyszny obiad przygotowany przez dh Ewę, za który bardzo dziękujemy! Dzięki temu mieliśmy siły na pływanie w Sole i wieczorny powrót do domów.

W słoneczną środę, korzystając z pogody, próbowaliśmy pływać łódką i pontonem po Sole. Po udanych próbach przepłynięcia odcinka rzeki, zrobiliśmy zaplanowane ognisko. Był to dobry czas, aby, wzorując się na wiedzy i doświadczeniu opiekunów, nauczyć się jak uratować osobę tonącą.

Czwartek to ostatni dzień wspólnej zabawy i nauki. Po przygotowaniach do zlotów, które wkrótce się odbędą, krótkiej grze terenowej i ćwiczeniach medycznych spędziliśmy razem czas rozmawiając ze sobą, po prostu ciesząc się drużyną, którą razem tworzymy oraz zajadając pyszną i uwielbianą przez wszystkich pizzę.

Dziękujemy naszym najlepszym opiekunom za poświęcony nam czas na wspólną edukację, śmiechy, posiłki, które łączą. Świadomość, że są z nami i dla nas dodaje otuchy i sprawia, że chcemy więcej! Dziękujemy!

Zobacz nas w akcji:

Statystyki:

Interwencje w danym roku:

2016

217

2015

220

2014

225

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski