Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

MDP bez barier – OSP Łęki

OSP Kęty
poniedziałek, 25 lipiec 2022 23:14
MDP bez barier – OSP Łęki

Wakacje trwają mimo, że zbiórki są nieobowiązkowe to przychodzimy aby dalej się rozwijać w naszej pasji. Wciąż kontynuujemy projekt “MDP  bez barier” dlatego na sobotniej zbiórce gościliśmy MDP OSP Łęki.

Przygotowaliśmy dla nich 4 punkty, na których powymienialiśmy się doświadczeniami, oprowadziliśmy ich po naszej jednostce, pokazaliśmy jakim sprzętem i jakimi samochodami dysponujemy.
Jednym z punktów był punkt na spostrzegawczość, gdzie z wierzy naszej remizy trzeba było znaleźć za pomocą lornetki wyznaczony punkt. Na koniec druh Darek wraz ze swoim czworonożnym towarzyszem zaprezentowali mały pokaz reprezentując grupę poszukiwawczo ratowniczą.

Ponieważ wszystko działo się na zewnątrz i było bardzo gorąco, pomimo lekkiej bryzy jaką dawała nam kurtyna wodna, opiekunowie zabrali nas na lody, które były cudownym orzeźwieniem;-).

Dziękujemy za odwiedziny MDP Łęki, cieszymy się, że dzięki takim spotkaniom integrujemy się i może nam to dać dobre efekty w przyszłości i we wspólnych wyjazdach na akcje.

Na koniec naszej zbiórki, we własnym gronie, świętowaliśmy jeszcze urodziny Karoliny i Mileny. Życzymy im wszystkiego dobrego i rozwijaniu się w tym co kochają. 

Zobacz nas w akcji:

Statystyki:

Interwencje w danym roku:

2016

217

2015

220

2014

225

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski