Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

MDP na lodowisku

OSP Kęty
wtorek, 14 luty 2017 8:34
MDP na lodowisku

Ostatni dzień ferii (12.02.2017r.) członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej spędzili bardzo aktywnie na lodowisku w Kompleksie Wypoczynkowym Czarny Groń. Pomimo wielu bliskich spotkań z taflą lodu, było mnóstwo radości i dobrej zabawy. Takie wspólne wyjazdy bawią, integrują, poprawiają humory i są okazją do małych szaleństw w natłoku codziennych obowiązków.

Zobacz nas w akcji:

Statystyki:

Interwencje w danym roku:

2016

217

2015

220

2014

225

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski