MDP w konfrontacji z GPS.

poniedziałek, 23 maj 2022 19:36
MDP w konfrontacji z GPS.

Sobotnią zbiórkę (21.05) zaczęliśmy od ćwiczenia musztry całą drużyną. Następnie drużyna została podzielona na 6 grup, które rozpoczęły prace w terenie.

Każda grupa dostała GPS-y oraz indywidualne współrzędne. Naszym zadaniem było udać się na wskazane miejsce i udokumentować ten fakt  zaznaczeniem punktu. Długi terenowy spacer upłynął nam na pochłanianiu wiedzy z zakresu działania urządzeń do geo-lokalizacji. Cieszymy się, że pogoda nam dopisała. Wróciliśmy trochę zmęczeni, ale z nową bądź utrwaloną wiedzą i z uśmiechami na twarzach, a to jest najważniejsze.