“Czym skorupka za młodu nasiąknie…” czyli MDP w najlepszym wydaniu.

wtorek, 05 Lipiec 2016 23:06
“Czym skorupka za młodu nasiąknie…” czyli MDP w najlepszym wydaniu.

Członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej zaczęli wakacje od dwudniowego wyjścia do Groty Komonieckiego w Beskidzie Małym. Wyjście połączone było z plenerową “strefą kibica”, gdyż w ten wieczór nasi piłkarze rozgrywali mecz na Mistrzostwach Europy. Pogoda dopisywała przez całe 2 dni. Nie obyło się także bez grzybobrania, które zaowocowało pięknym zapachem w naszych domach. Na wysokości zadania stanęła starsza grupa MDP, która wzięła pod swoje skrzydła najmłodszych  uczestników wyprawy.

Trasa przejścia Rzyki – Grota Komonieckiego – Kocoń ok. 14 km z przygodami.

W myśl zasady: “czym skorupka za młodu nasiąknie…” czyli MDP w najlepszym wydaniu.