Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

„Medalem za Zasługi dla Policji” – odznaczony dh Jan Wołoszyn

OSP Kęty
środa, 09 czerwiec 2021 17:35
„Medalem za Zasługi dla Policji” – odznaczony dh Jan Wołoszyn

9 czerwca 2021 r. na placu apelowym Oddziału Prewencji Policji w Krakowie odbyła się uroczystość, podczas której dh prezes Jan Woloszyn – dowódca GPR OSP Kęty został odznaczony brązowym medalem za zasługi dla Policji.

Podczas uroczystości Komendant Wojewódzki Policji odznaczonym osobom podziękował za wspieranie codziennych działań małopolskiej policji, a jest to wsparcie zarówno duchowe jak i materialne, za wspólne realizacje, z których najważniejszą była walka z pandemią. Komendant wyraził nadzieję, że owa współpraca w przyszłości będzie na równie owocna.

Odznaczenie jest dowodem na realną współpracę w zakresie działań poszukiwawczo-ratowniczych prowadzonych przez naszą jednostkę.

 

Zobacz nas w akcji:

Statystyki:

Interwencje w danym roku:

2016

217

2015

220

2014

225

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski