Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

Mieszkańcy Kęt wspierają “Ratownictwo z pasją…”

OSP Kęty
sobota, 21 październik 2017 21:31
Mieszkańcy Kęt wspierają “Ratownictwo z pasją…”

Drodzy Mieszkańcy Kęt!

Dziękujemy Wam za głosy oddane w zeszłorocznym budżecie obywatelskim. To Wy jesteście częścią naszych działań, Wy nas wpieracie i motywujecie do pracy na rzecz naszego społeczeństwa. Wam należą się słowa uznania i ratownicze DZIĘKUJĘ!

Miło nam poinformiować, iż złożone projekty w ramach BO 2017 zostały zrealizowane w postaci zakupu specjalistycznego sprzętu, który niewątpliwie wpłynie na podniesienie bezpieczeństwa zarówno osób ratowanych jak i strażaków biorących udział w zdarzeniu.

Na podział trafił premiennik Motorola  DR3000 (1st.) z zestawem antenowym, radiostacja bazowa Motorola DM4601e (5 szt.), radiostacja nasobna Motorola DP4601e (24 szt.) załadowana bateriami Motorola Impres 3000mAh oraz stacja ładująca do Motorola Impres.

Ponadto został zakupiony zestaw LEADER HASTY: kamera wziernikowa na 4m lancy rozbudowana o dadatkowy 25m przewód sygnałowy oraz bezprzewodowy zestaw trzech czujników sejsmicznych.

Sprzęt został juz poddany próbie w warunkach realnych akcji ratowniczych:

Zobacz nas w akcji:

Statystyki:

Interwencje w danym roku:

2016

217

2015

220

2014

225

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski