Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

Mistrzostwa Polski FCC Łódź 2019

OSP Kęty
niedziela, 22 Wrzesień 2019 11:17
Mistrzostwa Polski FCC Łódź 2019

W sobotę (14 września 2019 r.) łódzka manufaktura zgromadziła najlepszych strażaków w kraju, którzy przystąpili, jak co roku, do rywalizacji w najważniejszym starcie FCC – Mistrzostwach Polski. Intensywny rok przygotowań i startów przyniósł oczekiwany efekt. Druh Marcin Osiecki pierwszym startem indywidualnym pobił swój dotychczasowy rekord i zagwarantował sobie tym samym start w Elicie najlepszych zawodników.

Cztery starty jednego dnia w tym tandem i sztafeta z kolegami z zaprzyjaźnionej jednostki. Mimo tak ustawionego harmonogramu startów, start w Elicie okazał się dla dh Marcina jeszcze szybszym od kwalifikacyjnego i pozwolił na osiągniecie wysokiego 13 miejsca z kolejnym rekordem życiowym – 01:48,28 s.

Podsumowując rok: zaczęliśmy startem w Pabianicach, gdzie organizator zapewnił starty w kategorii OSP, dh Marcin zajął tam 1 miejsce. Następnie odbyły się mordercze zawody na piasku Kołobrzeg – Beach Edition. Dzień później równie ciężki tor w Raciborzu, a na sam koniec Mistrzostwa Polski KZPT Łódź.

Szykujemy się do kolejnych startów, pełni energii, ale już w przyszłym roku. Do zobaczenia na torach! A kto wie, może w tym roku jeszcze jakieś zawody na schodach 😉

Gratulujemy dh Marcinowi!

No photos

Zobacz nas w akcji:

Statystyki:

Interwencje w danym roku:

2016

217

2015

220

2014

225

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski