Mistrzostwa Strażackie Gminy Kęty w Siatkówce

wtorek, 29 Styczeń 2019 23:04
Mistrzostwa Strażackie Gminy Kęty w Siatkówce

26.01.2019 roku uczestniczyliśmy w Mistrzostwach Strażaków Gminy Kęty w Siatkówce, zorganizowanych przez jednostkę OSP Bielany. W zawodach udział wzięło 6 jednostek. Już w pierwszym meczu trafiliśmy na późniejszego triumfatora rozgrywek, drużynę OSP Malec, która wygrała z nami 2:0. Ta porażka oznaczała dla nas koniec „oficjalnych” meczów w tym turnieju.

W przerwie pomiędzy rozgrywkami grupy mistrzowskiej, rozegraliśmy z drużyną OSP Bulowice 3 zacięte i pełne humoru towarzyskie sety.

Jeszcze raz gratulujemy drużynie OSP Malec wygrania całych mistrzów i liczymy na rewanż w przyszłym roku.