Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

14.07.2021r. – Nocne zdarzenia w gminie Kęty

OSP Kęty
czwartek, 15 lipiec 2021 9:27
14.07.2021r. – Nocne zdarzenia w gminie Kęty

Noc z 14 na 15 lipca była bardzo intensywna dla naszych druhów, którzy brali udział w dwóch interwencjach.

Do pierwszego zdarzenia zostaliśmy zaalarmowani o godzinie 22:21. Zgłoszenie dotyczyło zalanego budynku jednorodzinnego w Witkowicach, do którego doszło z powodu remontu dachu. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu folią przestrzeni przez, które wlewała się woda deszczowa.

O godzinie 3:50 nad ranem zostaliśmy zadysponowani do zdarzenia  drogowego w Kętach na ulicy Adama Mickiewicza, gdzie doszło do dachowania jednego pojazdu. W wyniku zdarzenia jedna osoba została poszkodowana. Działania przybyłych jednostek polegały na zabezpieczeniu miejscu zdarzenia. Na czas prowadzonych czynności ruch odbywał się wahadłowo.

Dzisiejszej nocy na działaniach spędziliśmy ponad 6 godzin.

Zobacz nas w akcji:

Statystyki:

Interwencje w danym roku:

2016

217

2015

220

2014

225

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski